Лампочка Gauss LED ELEMENTARY MR16 5.5W 3000K GU10 13616
Фото 3 | 57 грн. Купити! Лампа LED MR16 GU10 5.5W 430lm 3000К, 13616Маркетплейс: Rozetka.ua ГАУССЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Gauss LED ELEMENTARY MR16 5.5W 3000K GU10 13616 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gauss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gauss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gauss LED ELEMENTARY MR16 5.5W 3000K GU10 13616
Ціни на Gauss LED ELEMENTARY MR16 5.5W 3000K GU10 13616 |
---|---|---|---|---|
Gauss LED ELEMENTARY MR16 7W 3000K GU10 | від 57 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY MR16 5.5W 3000K GU10 13616 | від 57 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY MR16 5.5W 4100K GU10 13626 | від 57 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY MR16 9W 3000K GU10 13619 | від 85 грн. | 1 пропозиція | ||
Gauss LED ELEMENTARY MR16 9W 4100K GU10 13629 | від 85 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →