Лампочка Maxus 1-LED-778 A60 12W 4100K E27
Фото 5 |
Maxus 1-LED-778 A60 12W 4100K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxus 1-LED-778 A60 12W 4100K E27
Усі ціни 7 →Лампочка світлодіодна Maxus 1-LED-778 A60 12W 4100K E27 | 100 грн. |
Лампа світлодіодна MAXUS A60 12 Вт 4100 K 220 В E27 (1-LED-778) | 122 грн. |
LED лампа MAXUS A60 12W 4100K 220V E27 (1-LED-778) | 105 грн. |
Лампа світлодіодна MAXUS A60 12 Вт 4100 K 220 В E27 (1-LED-778) | 140 грн. |
Лампа світлодіодна Maxus А60 12W 4100K E27 220V (1-LED-778) | 104 грн. |
Лампа світлодіодна Maxus 1-LED-778 A60 12W 4100K E27 | 113 грн. |
Лампа LED MAXUS 1-LED-778 A60 12W 4100K 220V E27 | 107 грн. |
Модификації Maxus 1-LED-778 A60 12W 4100K E27
Ціни на Maxus 1-LED-778 A60 12W 4100K E27 |
---|---|---|---|---|
Maxus 1-LED-775 A60 10W 3000K E27 | від 86 грн. | 6 пропозицій | ||
Maxus 1-LED-776 A60 10W 4100K E27 | від 60 грн. | 8 пропозицій | ||
Maxus 1-LED-777 A60 12W 3000K E27 | від 100 грн. | 6 пропозицій | ||
Maxus 1-LED-778 A60 12W 4100K E27 | від 100 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →