ДБЖ GEAR GU-800PLCD 800 ВА
Фото 5
GEAR GU-800PLCD 800 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею10 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги165 – 275 В
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність800 ВА
Номінальна вихідна потужність480 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Розеток з резервом2 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Напруга 1 акумулятора12 В
Загальна ємність батарей8 Агод
Кількість батарей1 шт.
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
захист лінії передачі даних
Запобіжникавтоматичний
Інтерфейси управлінняUSB type B
Загальні хар-ки
Дисплей
Розміри (ВхШхГ)160x100x295 мм
Вага5 кг
Дата додавання на E-Katalogквітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GEAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GEAR.
Купити GEAR GU-800PLCD 800 ВА
Усі ціни 13 →
GEAR GU-800PLCD
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
ДБЖ GEAR GU-800PLCD
E-server.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
для видеонаблюдения, для домашних ПК, линейно-интерактивный (line interactive), 480 Вт, 800 В*А, аппроксимированная (ступенча... щетая) синусоида, 220 В ± 25 %, АКБ - встроенная, 12V / 8 AH x 1, LCD - дисплей, 100 х 295 х 160 мм, 5 кг