ДБЖ nJoy Keen 800 USB 800 ВА (UPLI-LI080KU-CG01B)
Фото 6 |
nJoy Keen 800 USB 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог nJoy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі nJoy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити nJoy Keen 800 USB 800 ВА
Усі ціни 28 →nJoy nJoy Keen 800 (UPLI-LI080KU-CG01B) Lin.int., AVR, 2 x Schuko, USB, пл | 2 349 грн. |
Пристрій безперебійного живлення nJoy KEEN 800 USB 2*Schuko (UPLI-LI080KU- | 2 214 грн. |
ДБЖ Njoy (Keen 800 USB) | 2 349 грн. |
Джерело безперебійного живлення NJOY Keen 800 (UPLI-LI080KU-CG01B) Keen 80 | 2 349 грн. |
Njoy Keen 800 Usb (UPLI-LI080KU-CG01B) | 2 707 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації nJoy Keen 800 USB
Ціни на nJoy Keen 800 USB |
---|---|---|---|---|
nJoy Keen 600 USB 600 ВА | від 1 828 грн. | 28 пропозицій | ||
nJoy Keen 800 USB 800 ВА | від 2 118 грн. | 28 пропозицій |