ДБЖ GEAR GU-1500PLCD 1500 ВА
Фото 5
GEAR GU-1500PLCD 1500 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею10 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги165 – 275 В
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Номінальна вихідна потужність900 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Розеток з резервом4 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Напруга 1 акумулятора12 В
Загальна ємність батарей8 Агод
Кількість батарей2 шт.
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
захист лінії передачі даних
Запобіжникавтоматичний
Інтерфейси управлінняUSB type B
Загальні хар-ки
Дисплей
Розміри (ВхШхГ)230x130x380 мм
Вага11 кг
Дата додавання на E-Katalogквітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GEAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GEAR.
Усі ціни 11 →
GEAR GU-1500PLCD
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1500PLCD відкриває новий рівень захисту для ваших електронних пристроїв, гарантуючи... щеїх стабільну роботу навіть у разі перебоїв з електроенергією. Цей високотехнологічний, лінійно-інтерактивний ДБЖ є надійним рішенням для забезпечення безпеки вашого обладнання в умовах непередбачуваних коливань напруги. З потужністю в 900 Вт та 1500 ВА, GEAR
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1500PL
для побутової техніки, для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 900 Вт, 1500 В*А, апро... щексимована (ступінчаста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 8 AH x 2, LCD - без дисплея, 130 x 330 x 230 мм, 11 кг
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
ДБЖ GEAR GU-1500PLCD
E-server.com.uaЗ нами 4 роки
+ 126 балів ITbox, для відеоспостереження, для ноутбуків, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 900 Вт,... ще1500 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 8 AH x 2, LCD - дисплей, 130 x 380 x 230 мм, 11 кг