Душовий піддон Geberit Sestra 100x90 550.253.00.2
Фото 11 |
Geberit Sestra 100x90 550.253.00.2 |
|
Підходить для використання у ванних кімнатах, призначених для людей з обмеженими можливостями.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Sestra 100x90 550.253.00.2
Усі ціни 19 →Душовий піддон Geberit Sestra 100x90 білий 550.253.00.2 | 16 884 грн. |
Душовий піддон Geberit SESTRA 90x100х4 прямокутний, білий, поверхня зі сла | 19 944 грн. |
Піддон для душової кабіни GEBERIT Sestra 550.273.00.2 100x90x4см прямокутн | 20 478 грн. |
Душовий піддон Geberit Sestra 100x90, білий (550.253.00.2) 550.253.00.2 | 19 944 грн. |
Душовий піддон Geberit Sestra, 100x90, білий 550.253.00.2 | 16 884 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Geberit Sestra 100x90 550.253.00.2
Ціни на Geberit Sestra 100x90 550.253.00.2 |
---|---|---|---|---|
Geberit Sestra 90x90 550.250.00.2 | від 13 794 грн. | 11 пропозицій | ||
Geberit Sestra 100x70 550.203.00.2 | від 15 510 грн. | 6 пропозицій | ||
Geberit Sestra 100x80 550.252.00.2 | від 15 975 грн. | 15 пропозицій | ||
Geberit Sestra 100x90 550.253.00.2 | від 16 884 грн. | 19 пропозицій | ||
Geberit Sestra 120x70 550.204.00.2 | від 17 337 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit Sestra 120x80 550.254.00.2 | від 14 999 грн. | 27 пропозицій | ||
Geberit Sestra 120x90 550.255.00.2 | від 18 711 грн. | 19 пропозицій | ||
Geberit Sestra 140x80 550.256.00.2 | від 20 988 грн. | 7 пропозицій | ||
Geberit Sestra 140x90 550.257.00.2 | від 21 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit Sestra 160x80 550.258.00.2 | від 23 271 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Sestra 160x90 550.259.00.2 | від 24 180 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →