Душовий піддон Geberit Olona 100x100 550.752.00.1
Фото 6 |
Geberit Olona 100x100 550.752.00.1 90x90 см100x100 см |
|
Підходить для використання у ванних кімнатах, призначених для людей з обмеженими можливостями.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Olona 100x100 550.752.00.1
Душовий піддон Geberit OLONA 100x100х4 квадратний, білий матовий 550.752.0 | 21 450 грн. |
Піддон для душової кабіни GEBERIT Olona 100x100x4см квадратный із штучного | 21 450 грн. |
Піддон для душової кабіни GEBERIT Olona 100x100x4см квадратный із штучного | 21 450 грн. |
Модификації Geberit Olona 100x100 550.752.00.1
Ціни на Geberit Olona 100x100 550.752.00.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit Olona 90x90 550.751.00.1 | від 17 157 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Olona 100x100 550.752.00.1 | від 21 450 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →