Витяжка Gefest BO-3603 D1K коричневий
Фото 4 |
Gefest BO-3603 D1K коричневий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gefest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gefest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gefest BO-3603 D1K коричневий
Усі ціни 11 →GEFEST ВО 3603 Д1К | 8 198 грн. |
Витяжка Gefest ВО 3603 Д1К | 8 085 грн. |
Вытяжка Gefest ВО 3603 Д1К | 7 907 грн. |
Витяжка Gefest ВО 3603 Д1К | 7 762 грн. |
GEFEST ВО 3603 Д1К | 7 834 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Gefest BO-3603 D1K
Ціни на Gefest BO-3603 D1K |
---|---|---|---|---|
Gefest BO-3603 D1B бежевий | від 4 790 грн. | 4 пропозиції | ||
Gefest BO-3603 білий | від 4 707 грн. | 65 пропозицій | ||
Gefest BO-3603 D1K коричневий | від 7 762 грн. | 11 пропозицій | ||
Gefest BO-3603 D3A нержавіюча сталь | від 8 090 грн. | 11 пропозицій | ||
Gefest BO-3603 D1C сріблястий | від 7 967 грн. | 11 пропозицій | ||
Gefest BO-3603 D2A чорний | від 7 961 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →