Навушники
Gembird MHS-U-001
Gembird MHS-U-001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MHS-U-001
Усі ціни 43 →Гарнітура Gembird MHS-U-001 | 569 грн. |
Наушники с микрофоном Gembird MHS-U-001, USB интерфейс, глянцевый черный ц | 569 грн. |
Навушники Gembird MHS-U-001 Black USB (MHS-U-001) | 569 грн. |
Gembird Навушники Gembird MHS-U-001 Black USB (MHS-U-001) | 569 грн. |
Gembird MHS-U-001 | 465 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості навушників Gembird MHS-U-001:
- Номінальна вхідна потужність: 40 мВт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →