Мікрофон Gembird MIC-DU-02
Фото 3 |
Gembird MIC-DU-02 |
|
Вбудована звукова карта із стерео-виходом mini-Jack (3.5 мм).
Залежно від партії можуть відрізнятися позначки клавіш регулювання звуку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MIC-DU-02
Усі ціни 18 →Микрофон настольный Gembird MIC-DU-02, USB-подключение, черный | 219 грн. |
Микрофон настольный Gembird MIC-DU-02 черный | 226 грн. |
Gembird MIC-DU-02 Black | 219 грн. |
Gembird Микрофон MIC-DU-02 Black | 269 грн. |
Мікрофон Gembird MIC-DU-02 | 219 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →