Підставка для ноутбука Gembird NBS-1F15-04
Фото 5 |
Gembird NBS-1F15-04 |
|
Наскрізний порт USB
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird NBS-1F15-04
Усі ціни 32 →Подставка под ноутбук Gembird NBS-1F15-04, черная | 289 грн. |
Охлаждающая подставка для ноутбука Gembird NBS-1F15-04 | 256 грн. |
Охолоджувальна підставка для ноутбука Gembird NBS-1F15-04 Black | 299 грн. |
Gembird NBS-1F15-04 Black | 289 грн. |
Підставка до ноутбука Gembird до 15", 1x120 mm fan, black (NBS-1F15-04) NB | 287 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →