Фільтр-подовжувач Gembird SPG3-B-15
Gembird SPG3-B-15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird SPG3-B-15
Усі ціни 15 →Gembird Gembird SPG3-B-15 (SPG3-B-15 PPB/ SPG5-G-15B) | 257 грн. |
Gembird 4.5м, 10А, 5 розеток з вимикачем чорний (SPG3-B-15 PPB/ SPG5-G-15B | 289 грн. |
Мережевий фільтр живлення Gembird SPG3-B-15 (SPG3-B-15 PPB/ SPG5-G-15B) SP | 257 грн. |
Gembird 4.5m 5 розеток (SPG5-G-15B) Black SPG5-G-15B | 259 грн. |
Gembird SPG3-B-15 (SPG3-B-15 PPB/ SPG5-G-15B) SPG3-B-15 PPB/ SPG5-G-15B | 257 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Gembird SPG3-B-15
Ціни на Gembird SPG3-B-15 |
---|---|---|---|---|
Gembird SPG3-B-6 | від 299 грн. | 1 пропозиція | ||
Gembird SPG3-B-10 | від 219 грн. | 2 пропозиції | ||
Gembird SPG3-B-15 | від 206 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →