Стабілізатор напруги Gemix SDR-500 0.5 кВА
Фото 5 |
Gemix SDR-500 0.5 кВА
Тип:релейний
Потужність:0.5 кВА
Вхідна напруга:140 – 260 В
Точність на виході (±):10 %
Розетки:без заземлення
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Gemix SDR-500 0.5 кВА
Усі ціни 24 →Стабилизатор напряжения Gemix SDR-500 | 1 758 грн. |
Gemix Gemix SDR-500 | 1 760 грн. |
Стабілізатор напруги Gemix SDR-500 релейний 350Вт (10700200) | 1 760 грн. |
Стабілізатор Gemix SDR-500 (SDR500.350W) | 1 880 грн. |
Стабилизатор Gemix SDR-500 500VA (350 Вт), вход. напряжение 140-260В, вых | 1 716 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Gemix SDR-500
Ціни на Gemix SDR-500 |
---|---|---|---|---|
Gemix SDR-500 0.5 кВА | від 1 712 грн. | 24 пропозиції | ||
Gemix SDR-1000 1 кВА / 700 Вт | від 1 989 грн. | 17 пропозицій | ||
Gemix SDR-2000 2 кВА / 1400 Вт | від 2 535 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →