Стабілізатор напруги Gemix SDR-1000 1 кВА / 700 Вт
Фото 5 |
Gemix SDR-1000 1 кВА / 700 Вт
Тип:релейний
Потужність:1 кВА, активна 700 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
Точність на виході (±):10 %
Розетки:без заземлення
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Gemix SDR-1000 1 кВА / 700 Вт
Усі ціни 17 →Стабилизатор напряжения Gemix SDR-1000 | 1 998 грн. |
Gemix Gemix SDR-1000 | 2 040 грн. |
Стабілізатор напруги Gemix SDR-1000 релейний 700Вт (10700201) | 2 040 грн. |
Стабілізатор Gemix SDR-1000 (SDR1000.700W) | 2 063 грн. |
Стабилизатор Gemix SDR-1000 1000VA (700 Вт), вход. напряжение 140-260В, ис | 2 040 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Gemix SDR-1000
Ціни на Gemix SDR-1000 |
---|---|---|---|---|
Gemix SDR-500 0.5 кВА | від 1 712 грн. | 24 пропозиції | ||
Gemix SDR-1000 1 кВА / 700 Вт | від 1 989 грн. | 17 пропозицій | ||
Gemix SDR-2000 2 кВА / 1400 Вт | від 2 535 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →