Стабілізатор напруги REAL-EL STAB ENERGY-500 0.5 кВА / 400 Вт (EL122400011)
Фото 7 |
REAL-EL STAB ENERGY-500 0.5 кВА / 400 Вт
Тип:релейний
Потужність:0.5 кВА, активна 400 Вт
Вхідна напруга:150 – 270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити REAL-EL STAB ENERGY-500 0.5 кВА / 400 Вт
Усі ціни 23 →Real-El REAL-EL STAB ENERGY-500 (EL122400011) | 1 625 грн. |
Стабилизатор real-el stab energy-500 (el122400011) | 1 718 грн. |
Стабилизатор напряжения REAL-EL STAB ENERGY-500 | 1 614 грн. |
Стабілізатор REAL-EL STAB ENERGY-500 (EL122400011) | 1 815 грн. |
Стабилизатор REAL-EL STAB ENERGY-500 (EL122400011) EL122400011 | 1 675 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації REAL-EL STAB ENERGY-500
Ціни на REAL-EL STAB ENERGY-500 |
---|---|---|---|---|
REAL-EL STAB ENERGY-500 0.5 кВА / 400 Вт | від 1 499 грн. | 24 пропозиції | ||
REAL-EL STAB ENERGY-1000 1 кВА / 800 Вт | від 1 636 грн. | 32 пропозиції | ||
REAL-EL STAB ENERGY-2000 2 кВА / 1600 Вт | від 2 313 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →