Стабілізатор напруги Gemix SDR-2000 2 кВА / 1400 Вт
Фото 5 |
Gemix SDR-2000 2 кВА / 1400 Вт
Тип:релейний
Потужність:2 кВА, активна 1400 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
Точність на виході (±):10 %
Розетки:без заземлення
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Gemix SDR-2000 2 кВА / 1400 Вт
Усі ціни 20 →Стабилизатор напряжения Gemix SDR-2000 | 2 574 грн. |
Gemix Gemix SDR-2000 | 2 600 грн. |
Стабілізатор напруги Gemix SDR-2000 релейний 1400Вт (10700202) | 2 600 грн. |
Стабілізатор Gemix sdr-2000, 2000 ва / 1400 ВтЮ, релейного тиау | 2 349 грн. |
Стабілізатор Gemix SDR-2000 (SDR2000.1400W) | 2 589 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Gemix SDR-2000
Ціни на Gemix SDR-2000 |
---|---|---|---|---|
Gemix SDR-500 0.5 кВА | від 1 678 грн. | 27 пропозицій | ||
Gemix SDR-1000 1 кВА / 700 Вт | від 1 972 грн. | 19 пропозицій | ||
Gemix SDR-2000 2 кВА / 1400 Вт | від 2 349 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →