Рушникосушарка Genesis Aqua Albero 200x1000 (3801)
від 3 978 до 8 300 грн. Порівняти ціни 23 → |
Модифікації Genesis Aqua Albero 1
Характеристики
Genesis Aqua Albero 200x1000 |
|
5 років гарантії від виробника.
Виробник фарбує рушникосушарка в чорний або будь-який інший колір на вибір
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Albero 200x1000
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка водяний Genesis Albero 100х20 чорний Albero 100х20 водяной | 4 825 грн. |
Genesis Aqua Genesis Aqua Albero GA-3801 | 5 800 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Albero 100 чорна 3801 | 5 292 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Albero 100x20 (GA-3801) | 4 837 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua ALBERO 1000x200 білий 60986 | 5 234 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Рекомендуємо