Рушникосушарка Genesis Aqua Element 500x1200 6301
від 8 132 до 10 870 грн. Порівняти ціни 5 → |
Модифікації Genesis Aqua Element 1
Характеристики
Genesis Aqua Element 500x1200 6301 |
|
Товщина металу від 1.5 мм, а діаметр підключення — G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Element 500x1200 6301
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Element 120x50 чорна 6301 | 8 370 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua ELEMENT 1200x500 чорний 61051 | 8 132 грн. |
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Element 120x50 чорна 6304 | 10 870 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua ELEMENT 1200x500 білий 61052 | 8 132 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua ELEMENT 1200x500 графіт 61053 | 8 132 грн. |
Закрити
Рекомендуємо