Рушникосушарка Genesis Aqua Dual 530x1000
від 8 016 до 11 930 грн. Порівняти ціни 7 → |
Модифікації Genesis Aqua Dual 3
Характеристики
Genesis Aqua Dual 530x1000 |
|
Виробник фарбує рушникосушарку в чорний, білий, сірий або будь-який інший колір на вибір.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Dual 530x1000
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Dual 100x53 чорна 56002G | 9 430 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Dual 100x53 (GA-56002) | 8 016 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua DUAL 1000x530 чорний 60751 | 8 675 грн. |
Полотенцесушитель Genesis-Aqua Dual 100x53 см | 9 430 грн. |
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Dual 100x53 чорна 56005G | 11 930 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua DUAL 1000x530 білий 60752 | 8 675 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua DUAL 1000x530 графіт 60753 | 8 675 грн. |
Закрити
Рекомендуємо