Рушникосушарка Genesis Aqua Flat 530x1000
Фото 3 | від 6 834 до 10 540 грн. Порівняти ціни 17 → |
Модифікації Genesis Aqua Flat 3
Характеристики
Genesis Aqua Flat 530x1000 |
|
Виробник пропонує рушникосушарка в чорному кольорі або будь-якому іншому на вибір
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Flat 530x1000
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Flat 100x53 чорна 1202G | 7 477 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Flat 100x53 (GA-1202) | 6 834 грн. |
Рушникосушка Genesis-Aqua Flat 100x53 см (GA-1103) | 7 480 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua FLAT 1000x530 чорний 60787 | 7 396 грн. |
Водяной полотенцесушитель Genesis-Aqua Flat 100x53 см черный 1202 GAQ1202 | 8 040 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо