Рушникосушарка Genesis Aqua Labyrinth 530x800
від 6 720 до 8 226 грн. Порівняти ціни 2 → |
Модифікації Genesis Aqua Labyrinth 3
Характеристики
Genesis Aqua Labyrinth 530x800 |
|
Виробник фарбує рушникосушарка в чорний або будь-який інший колір на вибір
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Labyrinth 530x800
Рушникосушарка водяний Genesis Labyrinth 80х53 чорний Labyrinth 80х53 водя | 8 226 грн. |
Рушникосушка Genesis-Aqua Labyrinth 80x53 см (GA-8001) | 6 720 грн. |
Закрити
Рекомендуємо