Рушникосушарка Genesis Aqua Lono 530x1200
Фото 3 | від 7 132 до 11 340 грн. Порівняти ціни 17 → |
Модифікації Genesis Aqua Lono 3
Характеристики
Genesis Aqua Lono 530x1200 |
|
Виробник фарбує рушникосушарка в чорний або будь-який інший колір на вибір
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Lono 530x1200
Колір:
Сортувати
Genesis Aqua Genesis Aqua Lono GA-2803 | 8 840 грн. |
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Lono 120x53 чорна 2806 | 7 803 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Lono 120x53 (GA-2803) | 7 132 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua LONO 1200x530 чорний 60928 | 7 718 грн. |
Водяной полотенцесушитель Genesis-Aqua Lono 120x53 см черный 2803 GAQ2803 | 8 390 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо