Комп'ютерні колонки Genesis Helium 100BT (NCS-1635)
Відео 4Фото 8 |
Genesis Helium 100BT 2022 рікпідсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genesis Helium 100BT
Мультимедийная акустика Genesis Helium 100BT | 1 720 грн. |
Мультимедійна акустика Genesis Helium 100BT | 1 757 грн. |
Мультимедийная акустика Genesis Helium 100BT | 1 726 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →