Комп'ютерні колонки Genius SW-G2.1 2000
Відео 7Фото 4 |
Genius SW-G2.1 2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genius SW-G2.1 2000
Усі ціни 13 →Акустична система Genius SW-G2.1 2000 II (31730020400) | 4 039 грн. |
акустична система SW-G2.1 2000 II 31730020400 | 2 956 грн. |
Genius SW-G2.1 2000 II (31730020400) 31730020400 | 4 039 грн. |
Genius SW-G2.1 2000 II (31730020400) Black 31730020400 | 4 039 грн. |
Акустична системa Genius SW-G2.1 2000 II | 4 039 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості комп'ютерних колонок Genius SW-G2.1 2000:
- Зовнішній підсилювач (габарити — 55x177x155 мм)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →