Комп'ютерні колонки Genius SW-HF 5.1 4600
Відео 1Фото 6 |
Genius SW-HF 5.1 4600 |
|
Потужна та порівняно компактна багатоканальна акустична система (5.1) для любителів навколишнього звучання з повноцінним басом. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований користувачів, яким потрібна повноцінна багатоканальна система розміщення у приміщенні площею 15-30 кв.м. Для підключення обладнана набором із 3-х аналогових входів (одного багатоканального 5.1 та двох стереофонічних 2.0), які підключаються до багатоканального підсилювача за допомогою системи керування з LED-екраном, розташованим на корпусі сабвуфера.
Сателіти, оснащені широкосмуговими 3″ динаміками потужністю 16 Вт, виконані в акуратних корпусах із MDF з обробкою під дерево. Ключовою частиною акустичної системи Genius SW-HF 5.1 4600 став її помірно великий (21х34х25 см) сабвуфер потужністю 45 Вт, розміщений у потужному MDF-корпусі. Він забезпечений удосконаленим 6,5″ динаміком та бічним фазоінвертором. Таке рішення гарантує впевнений та глибокий бас без помітних струменевих шумів навіть на високій гучності. Звучання такої акустичної системи можна охарактеризувати як збалансоване. Вона ідеально підійде для акустичного оформлення ігрової кімнати та може грати роль повноцінної багатоканальної акустики для недорогого домашнього кінотеатру.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Купити Genius SW-HF 5.1 4600
Усі ціни 13 →акустична система SW-HF5.1 4600 II 31730016400 | 4 923 грн. |
Genius SW-HF5.1 4600 II (31730016400) 31730016400 | 6 769 грн. |
Genius SW-HF5.1 4600 II (31730016400) Wood 31730016400 | 6 489 грн. |
Акустична системa Genius SW-HF5.1 4600 II | 6 769 грн. |
Genius SW-HF 5.1 4600 31730016400 | 5 599 грн. |