Комп'ютерні колонки Genius SW-HF 5.1 4500
Відео 2Фото 7 |
Genius SW-HF 5.1 4500 |
|
. Комплект акустики 5.1 середнього класу, «молодший брат» моделі 6000 — в основному за рахунок потужності, що становить 125 Вт (45 Вт сабвуфер і з 16 на канал). З іншого боку, він оснащений додатковим лінійним входом (RCA). Також має окремий регулятор НЧ, LED-дисплей і пульт ДУ в комплекті поставки. Корпус оснащений системою магнітного екранування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genius SW-HF 5.1 4500
Усі ціни 15 →Акустична система Genius SW-HF5.1 4500 II (31730015400) | 6 759 грн. |
акустична система SW-HF5.1 4500 II 31730015400 | 4 915 грн. |
Genius SW-HF5.1 4500 II (31730015400) 31730015400 | 6 759 грн. |
Genius SW-HF5.1 4500 II (31730015400) Black 31730015400 | 6 049 грн. |
Акустична системa Genius SW-HF5.1 4500 II | 6 759 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →