Струни Gibson EG-LPS
Gibson EG-LPS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gibson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gibson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gibson EG-LPS
Струна для гитар Струны для электрогитар Gibson SEG-LPS Les Paul SIG. Pure | 601 грн. |
Струна для гітар Струни для електрогітар Gibson SEG-LPS Les Paul SIG. Pure | 600 грн. |
Струни для електрогітари Gibson SEG-LPS LES PAUL SIG. PURE NICKEL WOUND .0 | 600 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →