Струни DAddario NYXL Nickel Wound 10-52 (NYXL1052)
Фото 4 |
DAddario NYXL Nickel Wound 10-52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario NYXL Nickel Wound 10-52
Усі ціни 6 →Струна для гітар Струни для електрогітари D`ADDARIO NYXL1052 | 561 грн. |
Струна для гитар Струны для электрогитары D`ADDARIO NYXL1052 | 562 грн. |
Струни для електрогітари D'Addario NYXL1052 Nickel Wound Light Top / Heavy | 557 грн. |
D'Addario NYXL1052 Nickel Regular Light/Heavy (10-52) | 561 грн. |
Струни DAddario NYXL1052 NYXL 10-52 Light Top / Heavy Bottom | 652 грн. |
Струни для електрогітари D'Addario NYXL1052 LIGHT TOP / HEAVY BOTTOM (10-5 | 561 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →