Струни Gibson SEG-700ULMC
Gibson SEG-700ULMC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gibson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gibson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gibson SEG-700ULMC
Одиночна струна для акустичних гітар Gibson SEG-700ULMC FIFTH SINGLE STRIN | 88 грн. |
Одиночна струна для електрогітар Gibson SEG-700ULMC SIXTH SINGLE STRING 04 | 88 грн. |
Одиночна струна для електрогітар Gibson SEG-700ULMC FOURTH SINGLE STRING 0 | 48 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →