Водяне охолодження Gigabyte AORUS WATERFORCE X II 360
Фото 5 |
Gigabyte AORUS WATERFORCE X II 360
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5, TR4
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2400 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики AORUS WATERFORCE X II 360
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte AORUS WATERFORCE X II 360
Усі ціни 30 →Gigabyte AORUS WATERFORCE X II 360 | 12 099 грн. |
Система водяного охолодження GIGABYTE AORUS WATERFORCE X II 360 | 11 899 грн. |
Кулер Gigabyte Aorus Waterforce X Ii 360 | 10 502 грн. |
Система водяного охолодження GIGABYTE AORUS WATERFORCE X II 360 | 11 875 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gigabyte AORUS WATERFORCE X II 360
Ціни на Gigabyte AORUS WATERFORCE X II 360 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte AORUS WATERFORCE X II 240 | від 9 382 грн. | 19 пропозицій | ||
Gigabyte AORUS WATERFORCE X II 360 ICE | від 10 674 грн. | 12 пропозицій | ||
Gigabyte AORUS WATERFORCE X II 360 | від 10 440 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →