Gigabyte AORUS M4
Відео 7Фото 8 |
Gigabyte AORUS M4 |
|
Порівняно недорога дротяна комп'ютерна миша, що належить до лінійки ігрових моделей з розширеним функціоналом. Підключення до комп'ютера здійснюється за допомогою класичного USB-провід довжиною 1,8 м, який забезпечує зручність пересування девайса по столу. Мишка має 7 програмованих кнопок, колесо прокрутки і перемикач, за допомогою якого гравець може регулювати роздільна здатність сенсора в межах від 50 до 6400 dpi з кроком 50 dpi.
При цьому робити це можна безпосередньо навіть під час гри. При високій роздільній здатності курсор рухається швидше, що підходить для динамічних ігор, при низькому — його рух більш повільне, завдяки чому підвищується точність позиціонування. Поточне значення dpi відображається за допомогою спеціального індикатора. Мишка Gigabyte AORUS M4 виготовлена з чорного пластику і має підсвічування з ефектами, що зайвий раз демонструє приналежність девайса до геймерським моделей. Максимальне прискорення становить 50 G, що поряд зі швидкістю 5 м/с забезпечує девайсу збалансовані характеристики чутливості і швидкості переміщення. Важить пристрій всього 98 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte AORUS M4
Усі ціни 25 →Миша GIGABYTE AORUS M4 USB Black | 999 грн. |
Миша Gigabyte Aorus M4 | 1 609 грн. |
Мышь Gigabyte Aorus M4 | 1 448 грн. |
Мишка Gigabyte Aorus M4 | 1 511 грн. |
Миша Gigabyte Aorus M4 RGB Blackподарунок USB OPTICAL BLACK AORUS M4 GIGAB | 1 359 грн. |