Кухонний ніж Gipfel Professional 6763
Gipfel Professional 6763 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Professional 6763
Усі ціни 6 →Нож шинковочный Gipfel Professional Line 26 см 6763 | 1 272 грн. |
Gipfel GP-6763 | 1 476 грн. |
Gipfel ніж шинкувальний professional line 26 см (вуглецева сталь) вуглецев | 1 682 грн. |
Нож шинковочный Gipfel Professional Line 26 см 6763-48 | 1 272 грн. |
Gipfel GP-6763-48 | 1 476 грн. |
Ніж шинкувальна professional line 26 см (вуглецева сталь) Gipfel вуглецева | 1 682 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →