Кухонний ніж Tramontina Athus 23083/106
Tramontina Athus 23083/106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Athus 23083/106
Усі ціни 15 →Нож Tramontina Athus 23083/106 | 238 грн. |
Нож TRAMONTINA ATHUS black для мяса 152мм инд.блистер (23083/106) 23083/10 | 324 грн. |
Tramontina Athus Black 152mm (23083/106) 23083/106 | 184 грн. |
TRAMONTINA Нож Athus Black (23083/106) 23083/106 | 289 грн. |
Tramontina 23083/106 | 238 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Athus 23083/106:
- Товщина леза – 1-1.2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →