Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24620/186
Tramontina Profissional Master 24620/186 |
|
Цей кухонний ніж бренду Tramontina може на багато років стати відмінним помічником не тільки для тих, хто професійно займається кулінарною справою, але і для простих любителів кулінарного мистецтва на майданчику домашньої кухні. Зовнішнім виглядом виріб практично не відрізняється від універсального ножа, однак його пряме призначення — обробка м'яса, птиці, риби і великих овочів, наприклад, кавуна, дині та ін.
У моделі Tramontina Professional Master 24620/186 довжина леза становить 15,2 см, передбачено спеціальне не прилипающее покриття і класична V-образна форма заточування. Матеріал виготовлення — високоякісна нержавіюча сталь з загартуванням на твердість (56 HRC) методом глибокого охолодження. Завдяки цьому, виріб не боїться корозії і різких перепадів температури, не тьмяніє з часом, а кромка довго не втрачає своєї гостроти. Ергономічна рукоятка виготовлена з поліпропілену, зовнішнє антибактеріальне покриття Microban має нековзним ефектом, завдяки чому виріб відмінно лежить в долоні. Вага і прекрасна балансування ножа забезпечують кулінару комфорт — навіть при тривалій роботі рука втомлюється мало. Виріб прикрашає гравірування логотипу Tramontina, модель сміливо можна мити в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Купити Tramontina Profissional Master 24620/186
Усі ціни 25 →Ніж Tramontina Master 24620/186 (152 мм) | 595 грн. |
Нож Tramontina Master 24620/186 (152 мм) | 595 грн. |
Нож для мяса Tramontina Professional Master 24620/186 | 626 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER (24620/186) 24620/186 | 626 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 152 мм White (24620/1 | 485 грн. |
Модификації Tramontina Profissional Master 24620/186
Ціни на Tramontina Profissional Master 24620/186 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24620/186 | від 485 грн. | 26 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/126 | від 486 грн. | 15 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/116 | від 460 грн. | 13 пропозицій |