Зимова шина Gislaved Euro Frost 6 235/55 R17 103V
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Gislaved Euro Frost 6 235/55 R17 103V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gislaved 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gislaved.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gislaved Euro Frost 6 235/55 R17 103V
Усі ціни 25 →Шина Gislaved Euro Frost 6 235/55 R17 103V XL FR | 4 750 грн. |
Gislaved Euro*Frost 6 235/55 R17 103V XL FR | 4 829 грн. |
Gislaved Euro Frost 6 235/55 R17 103V XL FR | 4 661 грн. |
Зимние шины Gislaved Euro Frost 6 235/55 R17 103V XL 1001074767 | 4 970 грн. |
Gislaved EuroFrost 6 (235/55R17 103V) | 4 809 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →