Литий диск GMP Italia Matisse 7.5x19/5x114.3 ET50 DIA73.1
Відео 1Фото 27 | від 8 789 до 13 811 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації GMP Italia Matisse 78
Характеристики
GMP Italia Matisse 7.5x19/5x114.3 ET50 DIA73.1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Matisse 7.5x19/5x114.3 ET50 DIA73.1
Сортувати
GMP Italia MATISSE Glossy Black (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA73.1) | 11 799 грн. |
GMP Italia Matisse (7.5J x 19 5x114.3 ET50 DIA73.1) MATT ANTHRACITE На зам | 11 765 грн. |
GMP Italia Matisse R19 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA73.1 Black Diamond MATI7519 | 9 955 грн. |
GMP Italia MATISSE Matt Anthracite Diamond R19 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA73. | 13 261 грн. |
GMP Italia Matisse R19 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA73.1 Black Diamond | 10 416 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі