Литий диск Borbet Y 9x19/5x120 ET35 DIA72,6
Відео 1Фото 26 | від 7 050 до 9 834 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet Y 130
Характеристики
Borbet Y 9x19/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet Y 9x19/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
Borbet Y crystal silver (R19 W9.0 PCD5x120 ET35 DIA72.6) | 9 799 грн. |
Borbet Y R19 W9 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Titanium Matt 495948 | 7 050 грн. |
Borbet Y R19 W9 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Titanium Matt | 7 287 грн. |
Диски Borbet Y 9x19 5x120 ET35 DIA72,6 (crystal silver) (1001069213) | 9 834 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі