Оперативна пам'ять Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb GM16LN11/8
Golden Memory GM16LN11/8 1600 МГц CL11 1.5 В 1600 МГц CL11 1.35 В |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb GM16LN11/8
Усі ціни 7 →Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3L 8GB 1600 MHz Golden Memory (GM16LN11/8 | 563 грн. |
Golden Memory Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3L 8GB 1600 MHz Golden Memo | 563 грн. |
Golden Memory Golden Memory DDR3 8GB 1600 MHz (GM16LN11/8) GM16LN11/8 | 509 грн. |
Модуль пам'яті DDR3L 8GB 1600 MHz Golden Memory (GM16LN11/8) | 649 грн. |
Модуль пам'яті GOLDEN MEMORY DDR3 1600MHz 8GB (GM16LN11/8) | 721 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера Golden Memory DDR3L 8GB 1600 MHz (GM16LN11/8 | 509 грн. |
Модуль пам'яті Golden Memory DDR3L 8Gb 1600Mhz (GM16LN11/8) | 497 грн. |
Модификації Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb
Ціни на Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb GM16N11/8 | від 400 грн. | 32 пропозиції | ||
Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb GM16LN11/8 | від 497 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →