Оперативна пам'ять Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb GM16N11/8
Golden Memory GM16N11/8 1600 МГц CL11 1.5 В 1600 МГц CL11 1.35 В |
|
Недорогий односторонній (одноранговий) модуль оперативної пам'яті стандарту DDR3 об'ємом 4 Гб, який здатний стабільно функціонувати з ефективною тактовою частотою 1600 МГц. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, є однією з найдоступніших моделей на вітчизняному ринку. Призначений для використання у знову зібраних бюджетних персональних комп'ютерах і розширення/модернізації підсистеми пам'яті існуючих систем.
Заявлені специфікації модуля пам'яті Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb гарантують штатну експлуатацію з ефективною тактовою частотою 1600 МГц при таймінгах CL11-11-11 і напрузі живлення 1,5 В.при цьому забезпечується пропускна здатність на рівні 12,8 Гбіт/с, якої цілком достатньо для більшості офісних, багатоцільових побутових і недорогих геймерських систем. Може працювати в двоканальних комплектах на платформах з процесорами Intel Core (від 1 до 4-го покоління) і з CPU AMD (від моделей Athlon II, Phenom II і AMD FX, до гібридних процесорів а-серії з інтегрованою графікою Radeon HD). Завдяки невисокій напрузі живлення, показує низьке тепловиділення і може використовуватися в щільних компоновках.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Memory.
Купити Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb GM16N11/8
Усі ціни 30 →Модуль памяти для компьютера Golden Memory DDR3 8GB 1600 MHz (GM16N11/8) G | 555 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1600 MHz Golden Memory (GM16N11/8) | 547 грн. |
Golden Memory Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1600 MHz Golden Memor | 547 грн. |
Golden Memory Golden Memory DDR3 8GB 1600 MHz (GM16N11/8) GM16N11/8 | 547 грн. |
Golden Memory 8 GB DDR3 1600 MHz (GM16N11/8) GM16N11/8 | 579 грн. |
Модификації Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb
Ціни на Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb GM16N11/8 | від 400 грн. | 32 пропозиції | ||
Golden Memory DIMM DDR3 1x8Gb GM16LN11/8 | від 497 грн. | 7 пропозицій |