Оперативна пам'ять Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x8Gb GM16S11/8
Golden Memory GM16S11/8 1600 МГц 1.5 В 1600 МГц 1.35 В |
|
Компактний односторонній (одноранговий) модуль оперативної пам'яті стандарту SO-DIMM DDR3 об'ємом 8 Гб, який може стабільно працювати з ефективною тактовою частотою 1600 МГц. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2018 року, є однією з найдоступніших моделей на вітчизняному ринку. Рекомендується для модернізації підсистеми оперативної пам'яті (нарощування об'єму) в мобільних системах (ноутбуках і ультрабуках).
Також може встановлюватися в деякі неттопи і компактні miniPC-системи. Специфікаціями гарантується безпроблемна роботи на частоті 1600 МГц з таймінгами CL11-11-11 при напрузі 1,5 Ст. При таких параметрах модуль оперативної пам'яті Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x8Gb забезпечує пропускну здатність 12,8 Гбіт/сек, якої цілком достатньо для офісних, багатоцільових домашніх, мультимедійно-розважальних і недорогих ігрових систем. Можливо парне використання таких модулів в складі двоканальних комплектів. Виробником гарантується максимальна сумісність з усіма підтримують цей тип пам'яті процесорами Intel і AMD. Завдяки невисокій робочій напрузі модуль майже не гріється і може використовуватися в щільних компоновках.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Memory.
Купити Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x8Gb GM16S11/8
Усі ціни 14 →Модуль памяти для ноутбука Golden Memory SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz (GM16S11 | 684 грн. |
Оперативна пам'ять Golden Memory DDR3 1x8GB (GM16S11/8) GM16S11/8 | 607 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz Golden Memory (GM16S1 | 607 грн. |
Golden Memory Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz Golden | 607 грн. |
Golden Memory Golden Memory SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz (GM16S11/8) GM16S11/8 | 607 грн. |
Модификації Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ціни на Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x8Gb GM16S11/8 | від 506 грн. | 15 пропозицій | ||
Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x8Gb GM16LS11/8 | від 570 грн. | 9 пропозицій |