Підгузки-трусики Goo.N Premium Soft Pants XXL / 30 pcs
Фото 3 |
Goo.N Premium Soft Pants XXL / 30 pcs |
|
Підгузки-трусики японського бренду Goo.N виготовлені з якісних матеріалів, які не обмежують руху малюка та забезпечують йому максимальний комфорт. Повітряні пори та дихаюча мембрана роблять їх повністю повітропроникними: повітря циркулює всередині та запобігає появі на ніжній шкірі дитини попрілостей та подразнення. Потужний абсорбуючий шар Goo.N Premium Soft Pants XXL / 30 pcs миттєво вбирає та утримує вологу, в якому б положенні не знаходився малюк. Також у цьому допомагають подвійні волани, які гарантують ідеальне прилягання та максимальний захист від протікань. Корисним доповненням став спеціальний індикатор наповнюваності, який повідомить батьків про те, що настав час змінити підгузник. Трусики зручно одягаються, швидко знімаються і призначені для дітей, що підросли вагою від 15 до 25 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goo.N 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goo.N.
Купити Goo.N Premium Soft Pants XXL / 30 pcs
Усі ціни 11 →Трусики-подгузники GOO.N Premium Soft для детей 15-25 кг, 6 (XXL), 30 шт | 679 грн. |
Трусики-підгузки GOO.N Premium Soft для дітей 15-25 кг (розмір 6(XXL), уні | 679 грн. |
Підгузки GOO.N Premium Soft 15-25 кг розмір 2XL трусики 30 шт. (863230) 86 | 679 грн. |
Goo.N Premium Soft Розмір 6(2XL) (15-25 кг), 30 шт. (863230) PremiumSoftРо | 679 грн. |
GOO.N Підгузки GOO.N Premium Soft 15-25 кг розмір 2XL трусики 30 шт. (8632 | 679 грн. |