Підгузки Goo.N Premium Soft Diapers NB / 72 pcs
Фото 3 |
Goo.N Premium Soft Diapers NB / 72 pcs |
|
Підгузки з преміального сегменту японського бренду Goo.N призначені для новонароджених дітей вагою до 5 кг. Тому виробник подбав про те, щоб немовляті було максимально комфортно у будь-який час та в будь-якому положенні. Цьому сприяють еластичний пояс з липучками, матеріали, що дихають, і анатомічна форма, яка щільно прилягає до шкіри, повторює контури тіла, не сковує рухів і забезпечує комфортну посадку.
Дихаючі пори, мембрана та внутрішня поверхня Goo.N Premium Soft Diapers NB / 72 pcs дозволяють повітрю вільно циркулювати та зберігають сухість ніжної шкіри малюка. Потужний шар, що абсорбує, моментально поглинає вологу, рівномірно розподіляє і утримує її, таким чином запобігаючи появі подразнення на шкірі. Подвійні волани і м'які манжети запобігають протіканню в будь-якому положенні тіла. Для зручності батьків передбачений індикатор наповнюваності, який проінформує про те, що підгузник настав час змінити.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goo.N 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goo.N.
Купити Goo.N Premium Soft Diapers NB / 72 pcs
Підгузки на липучках для новонароджених Goo.N Premium Soft 1 (до 5 кг), 72 | 599 грн. |
Підгузки Goo.N Premium Soft на липучках для новонароджених 1 NB до 5 кг ун | 599 грн. |
Підгузки GOO.N Premium Soft для новонароджених до 5 кг (1(NB), на липучках | 671 грн. |