Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb W-AMM13334G
Товар застарів 556 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 4; Планок у комплекті: 1; Тип пам’яті: DDR3; Тактова частота: 1333; CAS-латентність: CL9; |
GOODRAM W-AMM13334G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1333S364L9/4G | від 478 грн. |
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1333S364L9S/4G | від 414 грн. | 14 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb W-AMM16004G | від 1 236 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S3V64L11S/4G | від 379 грн. | 43 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S364L11S/4G | від 369 грн. | 49 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S3V64L11/4G | від 397 грн. | 2 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 SO-DIMM 1x4Gb GR1600S364L11/4G | від 402 грн. | 2 пропозиції |