Літня шина Goodride Z107 205/55 R16 91V
Фото 9 |
Goodride Z107 205/55 R16 91V |
|
Літні автошини бюджетної ланки для компактних та середньорозмірних легковиків. Характерною особливістю цієї китайської гуми є паливозберігаючі властивості, що забезпечуються низьким рівнем опору коченню. Goodride Z107 205/55 R16 91V має протекторний малюнок асиметричного дизайну з тріо центральних ребер жорсткості в розмірах від 205 мм за шириною (вужчі модифікації містять два поздовжні ребра).
За їздовими якостями гума виступає міцним середнячком - для неї властиві чуйні реакції на команди кермового керування, курсова стійкість на високих швидкостях, мінімальний ризик знесення при маневруванні, відмінне зчеплення з мокрим дорожнім полотном. Паралельно модель підкуповує плавністю і малошумністю ходу при коченні, а також чудовою протидією акваплануванню (на рівні з маститішими візаві з середнього цінового дивізіону літніх покришок). З вад шини відзначається посередній рівень зносостійкості, проте на практиці він безпосередньо залежить від манери їзди автолюбителя.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodride.
Купити Goodride Z107 205/55 R16 91V
Усі ціни 23 →Шина GoodRide ZuperEco Z-107 205/55 R16 91V | 1 710 грн. |
Goodride ZuperEco Z-107 205/55 R16 91V | 1 766 грн. |
Goodride ZuperEco Z-107 205/55 R16 91V | 1 910 грн. |
Goodride ZuperEco Z-107 (205/55R16 91V) | 1 731 грн. |
GOODRIDE Лiтня шина GOODRIDE ZuperEco Z-107 205/55R16 91V | 1 669 грн. |
Модификації Goodride Z107 205/55 R16 91V
Ціни на Goodride Z107 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Goodride Z107 205/55 R16 91H | від 2 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodride Z107 205/55 R16 91V | від 1 652 грн. | 23 пропозиції | ||
Goodride Z107 205/55 R16 92V | від 2 101 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodride Z107 205/55 R16 94W | від 1 758 грн. | 21 пропозиція |