Штампований диск Magnetto Wheels R1-1651 6x15/4x108 ET23 DIA65,1
від 2 257 до 2 709 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):23 мм |
Модифікації Magnetto Wheels R1-1651 1
Характеристики
Magnetto Wheels R1-1651 6x15/4x108 ET23 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnetto Wheels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnetto Wheels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Magnetto Wheels R1-1651 6x15/4x108 ET23 DIA65,1
Сортувати
Диски Magnetto R1-1651 6x15 4x108 ET23 DIA65,1 (MW) | 2 257 грн. |
MAGNETTO Легковий диск MAGNETTO R1 1651 BLACK R15 W6 PCD4x108 ET23 DIA65.1 | 2 665 грн. |
Диск Magnetto Wheels R1-1651 Black R15 W6,0 PCD4x108 ET23 DIA65,1 | 2 557 грн. |
Диски Magnetto R1-1651 Black R15 W6 PCD4x108 ET23 DIA65,1 ID11669 | 2 709 грн. |
Закрити
Схожі