Смартфон Google Pixel 8 Pro 256 ГБ
Відео 25Фото 13 |
Топовий «гуглофон» 8-ї ревізії випущений восени 2023 року у впізнаваному дизайні з горизонтальною планкою для камер на задній панелі корпусу. На ній розташувалися ряд тріо об'єктивів: за першим ховається 50 МП сенсор зображення з оптичною стабілізацією, за другим — ультраширик на 48 МП, а за третім — телевізор з 5-кратним оптичним наближенням теж на 48 МП. Тут же розташовується датчик безконтактного термометра.
Селфі-кадри смартфон знімає на 10.8 МП фронталку, об'єктив якої вбудований у острівний отвір екрану. Як дисплей Google Pixel 8 Pro 256GB обладнали OLED-панеллю з розмірами по діагоналі 6.75 дюймів, високою роздільною здатністю 3120х1440 пікселів та адаптивною частотою оновлення до 120 Гц (LTPO). Безпосередньо на екран помістили сканер відбитка пальця. Роботою мобільного пристрою заправляє доморощений чіпсет Tensor G3 зі ставкою на просунуті можливості штучного інтелекту. Модель підтримує роботу в 5G-мережах стільникового зв'язку, може похвалитися вологозахистом корпусу IP68, наявністю Wi-Fi 7 та Bluetooth v 5.3. Акумулятор смартфона заряджається як дроту (27 Вт), так і за бездротовою технологією (23 Вт). Більше того, оновлення операційної системи Android для пристрою будуть доступні протягом 7 років з моменту виходу до 2030 року.
Купити Google Pixel 8 Pro 256 ГБ
Усі ціни 77 →Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256GB (Obsidian) GC3VE, G1MNW | 36 400 грн. |
Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256GB Bay | 37 499 грн. |
Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256Gb Porcelain | 35 999 грн. |
Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256 Gb Obsidian | 38 898 грн. |
Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256GB Bay Global | 36 099 грн. |
ПО, дизайн, камера, звук, різні фічі Пролітають якісь невеличкі баги, але це наче недопрацювання гугл, бо на цьому акцентують увагу при після релізу нової лінійки Andrii Yerokhin: користуюся Google Pixel 8 Pro 256GB менше місяця |
Телефон хороший, але якщо хочете брати, то раджу або почекати 1-2 місяці, або почекати якихось хороших знижок. Поки що він того не вартий. Насамперед сподобалася чиста система андроїд, все дуже плавно порівняно з моїм минулим poco x3 pro. Потім камера, вона просто відмінна, я сказав би краща з андроїдів, і цілком може конкурувати з 15 pro. Далі це фішки ІІ, поки працює тільки фішка з селфі-фото, вона працює класно, але в 4/10 випадків результат буде не дуже. Хоча загалом говорити про її нічого, т.к. доступні не всі функції. По-перше це бита прошивка, за 2 тижні використання було дуже багато глюків та збоїв. Кажуть, що з оновленнями все виправлять, тож треба знову чекати. Далі екран, у нього є досить сильний шим, і для тих, у кого чутливі очі, телефон може не підійти (перевірено дядьком). Ну і останнє що розчарувало, то це ціна, вона кінська. Для телефону у якого досі не з'явилося половина функцій, і для телефону, у якого глючна прошивка – ціна величезна. Artem Odessa2009: користуюся Google Pixel 8 Pro 256GB менше місяця |
Найкращий вибір на сьогодні Всі Не помітила |
- Підтримка ультраширококутною камерою MacroFocus для зйомки макрознімків.
Модификації Google Pixel 8 Pro
Ціни на Google Pixel 8 Pro |
---|---|---|---|---|
Google Pixel 8 Pro 128 ГБ | від 27 500 грн. | 99 пропозицій | ||
Google Pixel 8 Pro 256 ГБ | від 30 900 грн. | 77 пропозицій | ||
Google Pixel 8 Pro 512 ГБ | від 39 899 грн. | 41 пропозиція | ||
Google Pixel 8 Pro 1 ТБ | від 53 500 грн. | 6 пропозицій |
Тепер про сам телефон:
- Штучний інтелект реально складає позитивне враження, хоч у нас певна частина функцій обмежена. Тим не менше повтикати в створенні шпалер, або напрягти Геміні можна.
- Сьоркл ту сьорч супер фіча, дуже допомагає в повсякденному користуванні смартфоном.
- Секьюрна аутентифікація по обличчю це взагалі мастхев. В сутінках обличчя вже не бачить, але з цим обмеженням можна жити.
- Камера просто шикарна. Звичайно не скажу, що я ярий користувач фотозйомки на телефон, ще й являюся власником бездзеркальної камери, але все ж таки маю це відмітити.
- Швидкодія самого смартфона дуже подобається, в ігри не граю, тому мені більше потрібен швидкий інтерфейс.
- Чистий андроїд - давно майоріла думка, що саме це мені треба. Якось набридло мати додаткові застосунки, які часто бувають клонами гугловських.
- Екран наче просто флагманський, не сильно відбиваю, як його оцінювати.
- Батарея поки не знаю, що сказати. Підзаряджаю раз в день.
- Датчик температури. Ну не сказати, що без нього телефон сильно втрачав у функціоналі, але фіча мені подобається.
- Звук крутий, обьємний, гучний, деталізований.
- Водо- та пилозахист, як додатков