Смартфон Google Pixel 8 256 ГБ
Відео 12Фото 13 |
Восьма редакція "Пікселя" від Google, випущена восени 2023 року. Що примітно, для смартфона обіцяно 7-річний цикл оновлення ОС Android, включаючи патчі безпеки. Тобто. Нові версії «Андроїда» будуть прилітати на нього до 2030 року. Усередині Pixel 8 встановлений фірмовий чіпсет Tensor G3 із основним упором на штучний інтелект. Оперативна пам'ять у смартфоні має 12 ГБ швидкого стандарту LPDDR5, а місткість штатного накопичувача даних UFS 3.1 становить 256 ГБ.
Слота під картки microSD у конструкції моделі немає. Google Pixel 8 256GB оснащується 6.2-дюймовим OLED-екраном з роздільною здатністю 2400х1080 пікселів та частотою оновлення до 120 Гц (не адаптивною). Передню панель смартфона прикриває захисне скло Gorilla Glass Victus 2. Основна камера мобільного пристрою складається із 50 МП провідного сенсора зображення з оптичною стабілізацією та 12 МП надширика.
Селфі-кадри - прерогатива фронталки на 10.8 МП з об'єктивом в острівному отворі центром верхнього сегмента екрану. Також модель отримала пило-і вологозахист корпусу IP68, сучасний модуль бездротового зв'язку Wi-Fi 7, підекранний дактилоскопічний сканер. За автономне живлення смартфона несе відповідальність акумуляторна батарея ємністю 4485 мАгод з функціями 24-ватного проводового заряджання та підтримкою бездротової технології поповнення енергетичних запасів (12 Вт).
Купити Google Pixel 8 256 ГБ
Усі ціни 41 →Смартфон Google Pixel 8 8/256GB (Obsidian) GKWS6, G9BQD | 26 999 грн. |
Смартфон Google Pixel 8 8/256GB Obsidian | 26 730 грн. |
Смартфон Google Pixel 8 8/256GB Obsidian | 28 499 грн. |
Смартфон Google Pixel 8 8/256Gb Hazel | 29 999 грн. |
Смартфон Google Pixel 8 8/256GB Obsidian Global | 27 699 грн. |
Габарити та вага;
Дизайн; ОС; Автономність; Камери; Динам Екран 120Гц У певних моментах 120Гц можуть просідати, це стосується певних місць у системі та застосунків;
Глянцева задня спинка; Важче підібрати захисне скло, через легкі скруглення екрану |
Фотографії робить , як на мене кращі за айфон який у мене був, тому я [censored] це топ за свої гроші Чистий андроїд, аккумулятор, дисплей, камера, якісь зв'язку, розраховувався можна обличчям і заходити в онлайн банкінг Не працюють шпалери ШІ скільки не пробував разів, сканер відбитків пальців(вночі особливо погано працює), сканер обличчя(тут айфон топ) |
Телефон мені подобається, на тлі старого (Nokia 8) і за ціну, яку він зараз стоїть, гідний розгляду. Але мене напружує один момент (див. "недоліки"). найдешевший флагман Складання, люфтять бічні кнопки і торохтять при трясці телефону. Владислав Тильки: користуюся Google Pixel 8 128GB кілька місяців |
- Підтримка ультраширококутною камерою MacroFocus для зйомки макрознімків.
Модификації Google Pixel 8
Ціни на Google Pixel 8 |
---|---|---|---|---|
Google Pixel 8 128 ГБ | від 21 099 грн. | 159 пропозицій | ||
Google Pixel 8 256 ГБ | від 26 490 грн. | 41 пропозиція |
Більш детально розповівши у відео - https://youtu.
be/n0b4y9snzCQ