Смартфон Asus Zenfone 11 Ultra 512 ГБ / 16 ГБ
Фото 19 |
Asus Zenfone 11 Ultra 512 ГБ / 16 ГБ
256 ГБ / 12 ГБ512 ГБ / 16 ГБ
2024 рікZenfone (топ)камерафонхороша автономністьфлагман144 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкаbypass chargeстереоUFS 4.0Wi-Fi 7LTPO
Екран:6.78 ", 2400x1080 (20:9), 388 ppi, 144 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 3
Камера:3 модулі, 50 МП, + 13 МП, та 32 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5500 мАгод
Вага:225 г
Попередні дані та фото до анонсу.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Asus Zenfone 11 Ultra 512 ГБ / 16 ГБ
Усі ціни 10 →Смартфон Asus Zenfone 11 Ultra 16/512GB Eternal BlackДисплей: 6.78" AMOLED (2400x1080) / Процесор: Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) Octa-core (1x3.2 GHz Cortex-X3 & 2... щеx2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) / Оперативна пам'ять: 16 ГБ / Вбудована пам'ять: 512 ГБ / Камера: 50 Mп + 13 Мп + 32 Мп /LED flash, HDR, panorama / фронтальная 32 Мп / Комунікації: USB Type-C / 802.11 be/ax/ac/a/b/g/ Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 44 999 грн. |
Смартфон Asus Zenfone 11 Ultra 16/512GB Eternal BlackДисплей: 6.78" AMOLED (2400x1080) / Процессор: Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) Octa-core (1x3.2 GHz Cortex-X3 &... ще2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) / Оперативная память: 16 ГБ / Встроенная память: 512 ГБ / Камера: 50 Mп + 13 Мп + 32 Мп /LED flash, HDR, panorama / фронтальная 32 Мп / Коммуникации: USB Type-C / 802.11 be/ax/ac/a/b/g/ ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 43 999 грн. |
Asus Zenfone 11 Ultra 16/512GB Black Asus Zenfone 11 Ultra 5G (AI2401) 16/ | 44 099 грн. |
Смартфон Asus Zenfone 11 Ultra 16/512GB Eternal Black (Global Version)Чудові можливості фотозйомки Asus Zenfone 11 Ultra пропонує вражаючий арсенал камер, включаючи потрійну основну камеру з розд... щеільною здатністю до 50 мегапікселів. Це забезпечує неймовірну деталізацію та чіткість зображень, а також дозволяє реалізувати різноманітні фотоідеї. Унікальний дизайн Смартфон виділяється своїм елегантним дизайном та високою якістю складання. Його вигнутий Pixophone.comМенше року (Івано-Франківськ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 44 200 грн. |
Смартфон Asus ZenFone 11 Ultra 16/512GB Eternal Black EU (AI2401-16G512G-B | 43 989 грн. |
ще 5 пропозицій
Серія Asus Zenfone (топ)Порівняти в таблиці →
від 23 900 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4300 мАгод, 172 г
від 24 685 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4300 мАгод, 172 г
від 20 499 грн.
камерафон, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 169 г
від 28 899 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4300 мАгод, 172 г
від 19 640 грн.
камерафон, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 169 г
від 38 399 грн.
флагман, камерафон, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 42 082 грн.
флагман, камерафон, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 18 599 грн.
гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 169 г
від 18 083 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, + 12 МП, съемка 4K, висувна селфі-камера, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 230 г
від 27 240 грн.
камерафон, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 169 г
від 38 092 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 10.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, висувна селфі-камера, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 230 г
від 30 499 грн.
гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 169 г
від 29 549 грн.
гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 169 г
від 30 887 грн.
камерафон, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 169 г
Модификації Asus Zenfone 11 Ultra
Ціни на Asus Zenfone 11 Ultra |
---|---|---|---|---|
Asus Zenfone 11 Ultra 256 ГБ / 12 ГБ | від 38 399 грн. | 24 пропозиції | ||
Asus Zenfone 11 Ultra 512 ГБ / 16 ГБ | від 42 082 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
флагман, камерафон, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 39 950 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.78 ", 453 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 221 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г