Навушники
Gorsun GS-779
Фото 5 |
Gorsun GS-779 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorsun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorsun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorsun GS-779
Навушники Gorsun GS-779-Coffee | 411 грн. |
Навушники накладні провідні з мікрофоном Gorsun GS-779 кавові | 362 грн. |
Провідні навушники з мікрофоном Gorsun GS-779 | 450 грн. |
Навушники Gorsun GS-779-Coffee | 478 грн. |
Дротові навушники накладні з мікрофоном Gorsun GS-779 чутливість мікрофона | 362 грн. |
Не найгірші вуха, але й не найкращі. Музику слухати в них не дуже приємно, в еквалайзері намагався щось із цим зробити, але не дуже вийшло, але для ігор це чудові навушники. Звуки реально шикарні. +присутність хоч якогось баса
+Достатньо зручні +В іграх звук дуже якісний +М'які +Тканинна обплетення кабелю +Регулювання оголов'я -навушники явно не для музики
-маленькі чашки для вух -досить короткий провід користуюся Gorsun GS-779 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →