Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Havit
Навушники

Havit H100D

Фото - Навушники Havit H100D
Відео 1Фото 7
Havit H100D
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
можливість складання
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість102 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна кабелі
Офіційний сайтhavit.com.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2022
Маркування виробника
25893

26787

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Havit H100D

Усі ціни 26 →

Havit Накладні навушники Havit HV-H100d Green

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
489 грн.

Навушники Havit HV-H100D Green (6939119048570) 6939119048570

+ 34 балів ITbox, Hi-Fi/High-End, дротове, Jack 3.5 мм, закриті, 32 Ом, Чутливість - 102 дБ, 20 - 20000 Гц, Активне шумозаг... щелушення - є, тип випромінювача - динамічний, 2.0, з мікрофоном, Спрямованість мікрофона - всеспрямований, Матеріал амбушур - шкірозамінник, довжина шнура - 1.2 м, кількість jack(ів) - 1, Green
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
483 грн.

Навушники Havit HV-H100D Green (6939119048570) 6939119048570

Hi-Fi/High-End, дротове, Jack 3.5 мм, закриті, 32 Ом, Чутливість - 102 дБ, 20 - 20000 Гц, Активне шумозаглушення - є, тип в... щеипромінювача - динамічний, 2.0, з мікрофоном, Спрямованість мікрофона - всеспрямований, Матеріал амбушур - шкірозамінник, довжина шнура - 1.2 м, кількість jack(ів) - 1, Green
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Навушники Havit HV-H100d Green HV-H 100 d green

Тип навушників - накладні (40 мм), частотні характеристики 20-20000 Гц, довжина кабелю 1.2 м
Euro-technika.com.uaЗ нами 8 років
(Львів)
Поскаржитись
335 грн.

Навушники Havit HV-H100d Green, AUX (3.5мм), 32 Ом, кабель 1.2м 6939119048570

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
742 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Havit H100D

Відеоогляди